Jak zachować świeżość przygotowanych soków
nawet do 30 dni?

Przechowaj przygotowane posiłki smaczne, świeże i zdrowe nawet przez 30 dni! Możesz to zrobić dzięki opatentowanemu przez Zepter systemowi vacSy®, który przechowuje Twoje produkty czterokrotnie dłużej niż inne pojemniki!

Pakuj próżniowo i utrzymuj swoje potrawy i soki świeże i smaczne dłużej niż kiedykolwiek to sobie wyobrażałeś!

More Juice Press jest bardzo łatwa w użyciu, utrzymuje świeżość zamkniętą w szczelnym pojemniku, a przy tym jest pięknie zaprojektowana.

Nigdy więcej nie sięgniesz po inne rozwiązanie!

Bezpieczeństwo i oszczędność

Całą moc i wydajność najbardziej zaawansowanej technologii znajdziesz w vacSy stworzonej dla Twojego domu.

Antybakteryjny i wzmocniony materiał, z którego wykonano vacSy zapewnia najbardziej higieniczny i zdrowy sposób przechowywania żywności i soków.

To rozwiązanie pozwoli Ci zaoszczędzić czas, zmartwienia i pieniądze!

Chroń i przechowuj

As soon as food or fresh-squeezed juices come into contact with the air, they immediately begin losing their flavor, nutritional value, and goodness. Oxygen naturally causes foods to shed vitamins and minerals and also leads to bacteria growth that spoils food. Leaving foods and juices exposed to air, means wasting food and wasting money.

The convenient hand-pump operation of vacSy means that you need never worry about waste in the kitchen again. All of the air is pulled out of the container, preserving your food in a vacuum for weeks. Four times longer than a normally sealed container.

Enjoy your foods for longer, keep your juices fresh for longer, and get the most out of your fresh ingredients for cooking by keeping them safe and protected in vacSy.

 

Gdy tylko jedzenie lub świeżo wyciskane soki zetkną się z powietrzem, natychmiast zaczynają tracić swój smak, wartość odżywczą i wygląd. Tlen powoduje, że z pokarmów w naturalny sposób znikają witaminy i minerały, a w konsekwencji prowadzi do rozwoju bakterii, które psują żywność. Zatem wystawienie posiłków i soków na działanie powietrza to marnowanie żywności i pieniędzy.

Wygodne pakowanie z systemem vacSy wyposażonym w pompę ręczną oznacza, że nigdy więcej nie musisz się martwić o odpady w kuchni. Całe powietrze jest wyciągane z pojemnika, zachowując jedzenie w próżni przez wiele tygodni. Cztery razy dłużej niż normalnie zamknięty pojemnik. Ciesz się świeżością swoich posiłków i soków dłużej.

Nie marnuj produktów i korzystaj ze świeżych składników, zapewniając im bezpieczeństwo i ochronę w vacSy.

Łatwy i wygodny

Dzięki vacSy możesz cieszyć się swoimi posiłkami przez wiele dni i tygodni po ich przygotowaniu. System vacSy nie ma kabli i nie zajmuje dużo miejsca, co sprawia, że jest łatwy i wygodny w użyciu i przechowaniu.

Wystarczy jedno kliknięcie, aby zapewnić produktom świeżość dłużej niż w jakikolwiek innym pojemniku dostępnym na rynku. Opatentowany system uszczelniania próżniowego oznacza, że Twoje koktajle, soki, mięsa i warzywa oraz świeże składniki są zawsze tak zdrowe i smaczne jak pierwszego dnia!

TRWAŁOŚĆ ŻYWNOŚCI NA PÓŁCE z VacSy (W DNIACH) - ZIELONE POLA

10 dni

Gotowane
posiłki

2

9 dni

Świeże i
surowe
mięso

3

15 dni

Gotowane
mięso

5

4/5 dni

Świeża
ryba

2/3

60 dni

Ser

15/21

20 dni

Produkty
mięsne
peklowane na
sucho

7

21 dni

Surowe
pokrojone w
kostkę warzywa

5

15 dni

Wino

3

30 dni

Napoje
bezalkoholowe

7

21 dni

Owoce

10

10 dni

Desery
ze
śmietaną

2

20 dni

Inne
desery

5

365 dni

Suche
pokarmy

180

TRWAŁOŚĆ ŻYWNOŚCI BEZ VacSy (W DNIACH) - NIEBIESKIE POLA

TRWAŁOŚĆ ŻYWNOŚCI NA PÓŁCE z vacSy ® (W DNIACH)

z vacSy ®

types of food or drink

BEZ Vacsy ®

10 cooked meals 2
9 fresh and raw meat 3
15 cooked meat 5
4/5 fresh fish 2/3
60 cheese 15/21
20 dry-cured meat products 7
21 rax, diced vegetables 5
15 wine 3
30 soft drinks 7
21 fruit 10
10 desserts with cream 2
20 other desserts 5
365 dry foods 180